Şanzıman Servis

Makale içindekiler

Otomatik Şanzıman hakkında herşey

ŞANZIMAN SERVİS

Manuel ve Otomatik şanzımanları oluşturan parçaların tanımı. ŞANZIMAN ve OTOMOTİV hakkında çok kapsamlı bir sözlük. Bilinen bilinmeyen tüm terimler.

Şanzıman nedir, nasıl çalışır, çeşitleri nelerdir? Otomotiv teknolojisi içinde gelişen otomatik şanzıman da gelinen son durum. Bu gelişme tüm ayrıntılarıyla burada.

Şanzımanı oluşturan yüzlerce parça vardır. Şanzımanın tipine ve üretim yapısına göre farklılık gösterir. Sıfır ve çıkma parçalar. Tüm yedek parça elinizin altında.

TÜM OTOMOTİV MARKALARI

Tüm şanzıman haberlerini buradan takip edebilirsiniz…

SÖZNMEZLER ŞANZIMAN TV

Ehliyette 'otomatik vites' dönemi

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde değişiklik yapılmasına dair yönetmeliği, Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, araçların otomatik şanzımanlı olanları ile eğitim alıp sınavda başarılı olanların sertifikalarında sadece “otomatik şanzımanlı araç kullanabileceği” belirtilecek.
Devamını Oku

50 Bin Tl'nin altında alınabilecek otomobiller

Yeni bir otomobil satın almak, genellikle herkes için önemli bir karar aşaması. Otomobilin markası, modeli, rengi, yakıt tüketimi ve hepsinden de daha önemli olabilen fiyatı, satın alma esnasında en çok düşündüren noktalar. İşte Türkiye’de 50 bin TL’nin altında satın alabileceğiniz otomobiller
Devamını Oku

SÖNMEZLER OTOMOTİV

Sönmez ve Sönmezler Otomotiv’in kurucusu Sn. Muharrem SÖNMEZ, kişisel bilgi ve deneyimleriyle 1988 yılında Dolapdere’de açtığı serviste, Amerikan otomobilleri ve otomatik şanzımanlı araçlara hizmet vermeye başlamşıtır.

ŞANZIMAN HASTANESİ

Okmeydanı Mahmut Şevket Paşa Mah. Mithatpaşa Cd. No:48’deşimdiki yerine yenilenmiş kadrosu ve en son teknolojiye sahip cihazlarıyla donatılmış servis OTOMATİK ŞANZIMAN HASTANESİ olarak hizmet vermektedir.VERMEKTEDİR

SÖNMEZLER ACİL SERVİS

SÖNMEZLER ACİL SERVİS Gün içerisinde araçlarınıza yol bakım hizmeti vererek servise kadar eşlik etmektedir
ACİL: 0.554.959 73 93
SERVİS: 0.212.237 11 13
info@sonmezlerotomotiv.com